29 Nisan 2024 | 20:00

29 Nisan 2024 Pazartesi günü saat 20:00’de Kapadokya Üniversitesi Youtube kanalından canlı yayınlanacak “İnsanlık ve Gezegen İçin Ortak Ufuk Tasavvuru (KÜN Düşünce Çevresi)” seminer serisinin onuncu programına Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi  Prof. Dr. Gülen Güllü konuk olacak. “Yerelden, Küresele Hava Kirliliği ve Etkileri” başlığı altındaki programımızın moderatörlüğünü Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu yapacak.

Prof. Dr. Gülen Güllü

Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu (Moderatör)

Hacettepe Üniversitesi Uygulamalı Jeoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisans ve doktora eğitimini Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. 2006 yılında Mühendislik Alanında TÜBİTAK Teşvik Ödülünü kazanan Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu’nun çok sayıda ulusal ve uluslararası eseri bulunmaktadır. Prof. Gökçeoğlu halen Engineering Geology dergisinde Editörler Kurulu Üyesi ve Computers&Geosciences dergisinde ise editör olarak görev yapmaktadır.

www indian xnxx sex com एक्स एक्स एक्स सेक्सी बीएफ वीडियो bangla telugu i bomma com हिंदी कदम एम और सौतेला बेटा xxx फिल्म Wife Do not know that her husband is having sex with her best friend flaming asian action on cam along nana ninomiya विशेष पिज्जा डिलीवरी भाड़ में जाओ सेवा के साथ एक आबनूस लड़की लड़का लड़की कैसे सेक्स करते हैं amateur redhead street whore loves outdoor cock sucking