31 Ocak 2024 | 19:30

Yokluğu da Çokluğu da Problem: Su

31 Ocak 2024 Çarşamba günü saat 19:30’da Kapadokya Üniversitesi Youtube kanalından canlı yayınlanan “İnsanlık ve Gezegen İçin Ortak Ufuk Tasavvuru (KÜN Düşünce Çevresi)” seminer serisinin dördüncü programına Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Harun Aydın konuk oldu. “Yokluğu da Çokluğu da Problem: Su” başlığı altındaki programımızın moderatörlüğünü Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu yapmıştır.

Doç. Dr. Harun Aydın

Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Hidrojeoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Harun Aydın Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji (Hidrojeoloji) Mühendisliği bölümünde, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Hacettepe Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Jeoloji (Hidrojeoloji) Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Jeoloji Mühendisliği ,Uygulamalı Jeoloji, Hidrojeoloji ve Hidroloji, Mühendislik ve Teknoloji konularında çalışmalar yapan Doç.Dr. Harun Aydın’ın çok sayıda ulusal ve uluslararası eseri bulunmaktadır.

Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu (Moderatör)

Hacettepe Üniversitesi Uygulamalı Jeoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisans ve doktora eğitimini Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. 2006 yılında Mühendislik Alanında TÜBİTAK Teşvik Ödülünü kazanan Prof. Dr. Candan Gökçeoğlu’nun çok sayıda ulusal ve uluslararası eseri bulunmaktadır. Prof. Gökçeoğlu halen Engineering Geology dergisinde Editörler Kurulu Üyesi ve Computers&Geosciences dergisinde ise editör olarak görev yapmaktadır.